Що робити батькам невакцинованих дітей. Школа закрита?

Що робити батькам невакцинованих дітей. Школа закрита?

Друзі, а оце вже не емоції, а серйозне дослідження!

"Звіт американського Департаменту Здоров’я і людських ресурсів щодо роботи Національної програми компенсації пошкоджень здоров’я, спричинених вакцинацією (National Vaccine Injury Compensation Program (VICP).

Загальна сума компенсацій, виплачених за покалічених та загиблих вакцинами американців склала 3,3 млрд доларів. Загалом було отримано 17 тис. позовів!!! (вдумайтесь в цю цифру!!!).

Щорічні суми компенсацій починаючи з 2013 року завжди перевищували 200 млн дол. Також в останнє десятиліття помітна тенденція до постійного збільшення кількості і сум компенсацій".

Видео дня

Якщо в США, де одна з найкращих в світі систем охорони здоров'я, понад 3 мільярди доларів відшкодувань за шкоду здоров'я і загибель від вакцинації, то що говорити про Україну?

А ну, що там агітатори за вакцину скажуть?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

disclaimer_icon

Материалы на этом сайте предназначены для общего информационного использования и не предназначены для установления диагноза или самостоятельного лечения. Медицинские эксперты "MedOboz", гарантируют, что весь контент который мы размещаем, публикуется и соответствует самым высоким медицинским стандартам. Наша цель в максимально качественном информировании пациентов о симптомах, причинах и методах диагностики заболеваний для их своевременного обращения на очную консультацию к врачу.

Популярные врачи

Лекарства