Алкоголь раптово пов'язали з раком

Алкоголь раптово пов'язали з раком

Ризик появи раку безпосередньо пов'язаний з вживанням алкоголю. В разі його частого вживання значно збільшується ймовірність розвитку онкологічного захворювання.

Такого висновку дійшла група дослідників з Японии, передає журнал Cancer. У експерименті взяли участь понад 63 тисячі пацієнтів.

Крім даних про стать, вік, дату і терміни госпіталізації, дослідники враховували результати опитування про те, скільки алкоголю на день випивали учасники анкетування. В ролі одиниць вимірювання вчені використовували юніт – 23 грамами етанолу. Це доза, яка міститься в 180 мл саке або вина, 500 мл пива або 60 мл віскі.

Відео дня

Практично до нуля зводить ризик потрапити до онколога відмова від алкоголю протягом 10 років. Вже один юніт алкоголю на день протягом 10 років або 2 юніти протягом п'яти років збільшує ризик на 5%.

Hi-News.ru

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, що улюблені продукти виявилися причиною раку й цирозу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки