Можна вилікувати? Знайдено спосіб боротьби з харчовою алергією

11,5 т.
арахіс

Імунотерапія харчової алергії, зокрема на арахіс, хоч і не лікує хворобу повністю, але захищає від симптомів у разі потрапляння в організм незначної кількості алергену.

Це показало дослідження вчених лондонського Королівського коледжу, передає ВВС. Зазначається, що приблизно 2% дітей у Великобританії страждають від цього виду алергії, ліків проти якої немає.

До участі в дослідженні залучили 100 британців. Під час імунотерапії пацієнтам щодня давали невелику кількість арахісу.

Це спонукало імунну систему виробляти антитіла, які знижують алергічну реакцію організму. Тому, якщо організм випадково отримає невелику кількість арахісу, він впорається і серйозної реакції не буде.

Відео дня

Крім того, з'ясувалося, що якщо антитіл до алергії в крові не було, алергічні клітини реагували так само, як і до лікування.

"Вкрай необхідно лікувати алергію на арахіс та інші продукти. Зараз імунотерапія є єдиним варіантом лікування, який ми можемо запропонувати такми пацієнтам. Питання в тому, чи може імунотерапія "відключити" алергічну реакцію", – зазначила лікарка Олександра Сантос, яка очолила дослідження.

Ілюстрація

Як писав OBOZREVATEL, раніше дієтологиня Тіана Фіалкова розповіла, що алергія переважно виникає на тлі порушення в роботі шлунково-кишкового тракту, тому потрібно виключити деякі продукти, щоб уникнути цієї проблеми.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки