Лікар назвав категорію людей із високим ризиком зараження коронавірусом

Люди, які страждають від сезонної алергії, більшою мірою схильні до ризику зараження коронавірусом.

Як розповів у ефірі ObozTV лікар-імунолог, алерголог Олег Назар, у цієї групи осіб уражається слизова оболонка, і для них існує вища ймовірність захворіти на COVID-19.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

"Більше шансів, що розвинуться важкі ускладнення. Оскільки запальний процес вже є, а додатково вірусна інфекція ускладнює стан", – підкреслив медик.

У цьому контексті він додав, що ускладнення у людей, які страждають від алергії, може спричинювати будь-яка супутня вірусна інфекція: "і коронавірус, і грип, і герпес, і ГРВІ".

Відео дня
Ризик зараження COVID-19: названа вразлива категорія людей

Як писав OBOZREVATEL, однією з найбільш уразливих груп ризику для коронавірусу є літні люди.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки