Шкіра лущилася і кровоточила: крем для обличчя перетворив британку у зомбі

25,9 т.
Шкіра лущилася і кровоточила: крем для обличчя перетворив британку у зомбі

Британка скористалася гормональним кремом для обличчя і буквально перетворилася на зомбі.

Так, Лаура Барнетт звернулася у клініку у 2010 році зі скаргами на сухість шкіри навколо очей. Лікарі зробили висновок, що у 45-річної жінки екзема і прописали гормональні креми, пише Daily Mail.

Потім жінка припинила використання препарату. Саме різка відмова і спровокувала страшні наслідки. Тіло британки почервоніло, почало лущитися і свербіти.

Крем для обличчя перетворив британку у зомбі

Вона постійно свербіла, утворилися рани, які кровоточили. У підсумку, в Барнетт зіпсувалися стосунки з бойфрендом і сином. На роботу вона також ходила, як зомбі, через втому і стрес.

Пізніше з'ясувалося, що вона страждала від алергії на пилових кліщів, а екземи у неї ніколи не було. Тепер жінка проходить необхідне лікування від синдрому відміни гормональних мазей і алергії.

Крем для обличчя перетворив британку у зомбі
Крем для обличчя перетворив британку у зомбі

Як повідомляв OBOZREVATEL, швейцарські вчені успішно завершили випробування першої ДНК-вакцини від алергії на пилових кліщів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки