Продавали без реєстрації: в Україні заборонили таблетки від алергії

12,8 т.
Продавали без реєстрації: в Україні заборонили таблетки від алергії

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила препарат проти алергії.

Повна назва антигістамінного препарату – Acatar acti-tabs (Pseudoephedrini hydrochloridum + Triprolidini hydrochloridum) (60 mg + 2.5 mg) tabletki, US Pharmacia Sp. Z oo Ліки вироблялися в місті Вроцлав, Польща.

В Україні заборонили таблетки від алергії

Держлікслужбою в Донецькій області встановлено факт реалізації незареєстрованої серії препарату U 1706302.

Відео дня

Розпорядженням № 4728-001.1 / 002.0 / 17-19 від 21.06.2019 заборонено реалізацію, зберігання і використання всіх серій лікарського препарату.

В Україні заборонили таблетки від алергії

Acatar acti-tabs застосовують для полегшення симптомів риніту, таких як: набряк слизової оболонки носа і придаткових пазух носа, витікання секрету з носа, закладеність носа і чхання, що відбуваються при застуді і грипі.

Раніше MedOboz писав про заборону двох серій препарату "Німесил", який застосовують як знеболюючий, протизапальний і жарознижуючий засіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки