Можна стати безплідними: чоловіків попередили про небезпеку стероїдів

17,6 т.
Можна стати безплідними: чоловіків попередили про небезпеку стероїдів

Вчені з університету Брауна в США і Університету Шеффілда у Великобританії виявили еволюційний парадокс (Моссман-Пейси): чоловіки шкодять своїй фертильності, намагаючись стати привабливішими.

З метою отримати накачане тіло чоловіка приймають стероїди, проте останні можуть негативно вплинути на їх плодючість. Про це повідомляє інформаційне видання ВВС.

Читайте: Зірки похвалилися тисячами коханок і потрапили в рейтинг

Чоловіки вживають стероїди для збільшення м'язової маси. З точки зору еволюції, це допомагає їм досягати лідерства і домінування серед інших чоловіків. Так, вони відстоюють право передати свою генетичну інформацію першими. "Прокачаний" зовнішній вигляд допомагає завоювати увагу жінок. Однак не допомагає обзавестися потомством через відсутність сперматозоїдів в їх еякуляті.

Відео дня
стероїди

Стероїди порушують нормальну роботу яєчок, що призводить до зменшення продукції сперми, аж до повного припинення.

За оцінками вчених, до 90% чоловіків, які вживають анаболічні стероїди, можуть стати стерильними.

Також раніше MedOboz писав, що протиалергічні засоби можуть стати причиною безпліддя у чоловіків.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки