МоваЯзык

/ Дерматологія

Барі Алібасов випив "Кріт": лікарі оцінили шанси на виживання

Лікарі оцінили шанси на виживання заслуженого артиста Росії, композитора і продюсера Барі Алібасова, який проковтнув рідину для чищення труб "Кріт" замість соку. За їхніми словами, прогноз для музиканта більше позитивний.

Лікар-токсиколог і науковий журналіст Олексій Водовозов розповів виданню "МИР 24", що пік ураження припадає приблизно на перші 15 хвилин. Якщо людина вижила після цього, то, найімовірніше, вона буде жити – далі можливі варіанти, додав лікар.

"Якщо опік 4-го ступеня, то фактично від слизової нічого б не залишилося, і могла статися перфорація стравоходу. У таких випадках дуже часто проводять операції із заміни стравоходу. Нерідко для цього використовують ділянку тонкої кишки. Тому, можливо, Барі Алібасову потрібно провести якийсь із варіантів пластики", – прокоментував Водовозов.

Лікарі оцінили шанси Барі Алібасова на виживання

Лікарі оцінили шанси Барі Алібасова на виживання. Джерело: liganews.net

liganews.net

За словами лікаря, все залежить від того, наскільки порушений стравохід і вражені інші тканини, а також як відбуватиметься регенерація. Але загалом, у таких отруєннях найвища летальність саме на першому етапі, розповів токсиколог.

Водночас лікар-токсиколог Віктор Шилов у коментарі "Рамблеру" допустив, що якщо в складі випитої Алібасовим рідини була кислота, то не виключені ускладнення роботи нирок. Медик зазначив, що на відновлення здоров'я у продюсера піде не менше місяця.

Як раніше писав OBOZREVATEL:

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.

1
Коментарі
10
16
Смішно
0
Цікаво
20
Сумно
9
Треш

Блоги медицини