Без зморшок в 55: росіянин перестав старіти

24,5 т.
Без зморшок в 55: росіянин перестав старіти

Росіянин В'ячеслав Клімов зовсім не виглядає на свої 55 - ні зморшок, ні втоми, ні інших ознак насувається старості. Він активно займається спортом і не відчуває старіння.

У 15 років В'ячеслав потрапив в аварію і після клінічної смерті буквально перестав старіти, повідомляє trendymen.ru.

У тій аварії В'ячеслав вижив дивом. Він півроку провів на лікарняному ліжку, 70% його тіла було обпалено. Пересадки шкіри йшли одна за одною і під час чергової операції лікарі констатували клінічну смерть. Через 4 хвилини Климова вдалося реанімувати. Довгий час В'ячеслав не відчував ніяких наслідків тієї аварії. А потім помітив, що виглядає набагато молодше друзів, та й відчуває себе краще.

Відео дня

Клімов звернувся в НДІ геронтології та НДІ біофізики клітини. Вчені підтвердили: природний процес старіння чоловіка серйозно уповільнений - вони допускають, що клінічна смерть якимось чином посилила регенерацію організму і тепер Клімов відстає від однолітків приблизно на 20 років.

Раніше OBOZREVATEL писав про історію 45-річної жінки з Англії, яка більше ніколи не зможе вести повноцінне сексуальне життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки