Брудне тіло і відкриті рани: названі шість асоціацій, що викликають огиду

9,7 т.
Названо шість асоціацій, що викликають огиду

Учені з'ясували, що почуття огиди безпосередньо пов'язано з прагненням організму захиститися від інфекції.

Відразу у нас викликають предмети, які так або інакше пов'язані з небезпечними хворобами і шляхами їх передачі, стверджують психолог Вел Кертіс і його колеги з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини, передає УНІАН.

У результаті дослідження вони виділили шість ключових асоціацій, які викликають у людей огиду: брудне тіло і погана гігієна; тварини, здатні служити переносниками інфекцій; деякі види статевої поведінки (наприклад, проміскуітет); незвичайний, нетиповий зовнішній вигляд людини; рани і інші видимі ознаки хвороби; зіпсована їжа.

Відео дня

Усе це підтверджує гіпотезу про функції почуття відрази - оберігати нас від різних інфекцій з урахуванням основних шляхів їх передачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені американської лабораторії Fermilab виявили невідому частинку, саме існування якої перевертає Стандартну модель фізики.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки