Медики розповіли, як вгамувати тахікардію за одну хвилину

62,5 т.
тахікардія

Медики стверджують, що позбутися від неприємного стану, до якого призводить збій у серцевому ритмі, пацієнту допоможуть дві нескладні вправи.

Про це повідомляє видання Medik Forum.

Відповідно до думки фахівців, зупинити тахікардію можна всього за одну хвилину.

Перша вправа - це маневр Вальсальви (впливає на блукаючий нерв, який контролює частоту серцевих скорочень). Для виконання цього маневру потрібно зробити глибокий вдих, напружити м'язи живота, затиснути ніс великим і вказівним пальцем, закрити рот та очі. Після цього, не звільняючи носа і рота, спробуйте зробити видих, продовжуючи напружувати прес.

Відео дня

Під час виконання другої вправи людині потрібно затримати дихання і на кілька секунд занурити обличчя у ємність із холодною водою. Медики зазначають, що при різкій зміні температури тіла серцебиття людини сповільнюється, тому ця вправа допомагає, якщо міокард раптом починає битися прискорено.

Однак експерти звертають свою увагу на те, що ці вправи не можна використовувати, якщо тахікардія супроводжується сильним болем у грудях або є відчуття гострої нестачі повітря.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені пояснили, чим небезпечний надлишок вітаміну D.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки