Лікарі попереджають: набряклість ніг може бути симптомом небезпечного для життя стану

32,3 т.
Лікарі попереджають: набряклість ніг може бути симптомом небезпечного для життя стану

Набряклість ніг може бути звичайним явищем у багатьох людей: вона може трапитися через спеку або тривалий період на ногах. 

Як повідомляє Express.co.uk, набряклість, однак, може стати і проявом небезпечної хвороби, такої як серцева недостатність, захворювання нирок, легенів або вона також може бути викликана ліками від високого кров'яного тиску. 

Серцева недостатність - тривалий стан, який із часом має властивість погіршуватися.

Лікарі також звертають увагу на хворобу, яка називається лімфодема. Патологічний стан, що супроводжується наростаючим набряком м'яких тканин ураженої області (найчастіше - нижніх кінцівок). Набряк при лімфедемі розвивається через порушення відтоку рідини по лімфатичних судинах.

Відео дня

Лімфодема є хронічним захворюванням, яке виникає, коли лімфатична система не працює належним чином.

Щоб полегшити симптоми цієї недуги лікарі рекомендують позбавитися від зайвої ваги, а також збільшення споживання білка.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", підвищена кислотність і печія можуть бути небезпечними симптомами трьох видів раку

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки