Київ відвідає відомій кардіохірург і траснплантолог з Індії

4,8 т.
Київ відвідає відомій кардіохірург і траснплантолог з Індії

Таких, як він лише десятеро на планеті. До нього по порятунок їдуть пацієнти з усього світу, а він приїде в Україну.

​25-27 червня у рамках Міжнародної наукової конференції "До та Після трансплантаційне введення пацієнтів" Київ відвідає кардіохірург і найкращий траснплантолог Індії доктор Балакришнан. На його рахунку уже 25 тисяч операцій на відкритому серці, з них кілька сотень трансплантацій серця і комплексу серце-легені, серед яких і 12 українцям.

​Приїзд доктора Балакришнана для України без перебільшення подія, адже саме він свого часу стояв у витоків розвитку індійської трансплантології і нині буде ділитися досвідом із українськими колегами.

Відео дня

​Представників ЗМІ запрошуємо у понеділок, 25 червня, долучитися до спільної прес-конференції за участі доктора Балакришнана, анестезіолога із його команди доктора Суреш Рао , головного лікаря НПМЦ Дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ Україні Жовніра В.А., керівника Центру легеневої гіпертензії при інституті кардіології ім.Стражеска проф.Сіренко Ю.М., заступника директора Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова Руденко К.В.

​Початок – 10.00.

​Адреса: вул.Мельнікова, 24, конференц-зала Науково-практичного медичного центру дитячої кардіології та хірургії МОЗ України.

​Одразу після прес-конференції запланований огляд пацієнтів, де можна буде ще й обрати героя для матеріалу.

​Якщо цікавлять історії пацієнтів, з радістю розповімо про них детальніше і навіть надамо контакт. Окрім того, на наше прохання індійські лікарі привезуть відео зі своїх операцій і вражаючі кадри із транспортування донорських органів, у яких беруть участь одразу кількасот армійців і поліцейських.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки