МоваЯзык

/ Кардіологія

Лікарі "оновили" діагноз "гіпертонія"

Кількість пацієнтів з гіпертонією в світі збільшується. Зараз приблизно 40% людей живуть з підвищеним тиском. Тому медики вирішили змінити норму артеріального тиску і знизити показники, при яких діагностується гіпертонія.

Американська кардіологічна асоціація змінила норми артеріального тиску, передає прес-служба організації. Діагноз "гіпертонія" раніше ставили при показниках тиску тиску 140 на 90 і вище. А все, що нижче, вважалося нормою і не вимагало прийому ліків.

Зараз же в США переглянули дані критерії оцінки. Тепер нормою вважається артеріальний тиск до 120/80, а тиск на рівні 120-129/80 вже відноситься до підвищеного.

Показники на рівні 130-139/80-89 вважаються вже гіпертонією першої стадії, вище 140/90 - гіпертонією другої стадії, а тиск від 180/120- вважається гіпертонічним кризом, який вимагає термінової медичної допомоги.

За допомогою зміни норм артеріального тиску медики сподіваються скоротити кількість серцево-судинних захворювань, інфарктів і інсультів, які є головними причинами смертності.

Раніше "МедОбоз" розповідав, як підтримувати артеріальний тиск в нормі.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "гіпертонія" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини