Органи померлої людини врятували чотири життя в Запоріжжі: Тодуров показав вражаючі кадри, 18+

Органи померлої людини врятували чотири життя в Запоріжжі: Тодуров показав вражаючі кадри, 18+

У Запорізькій обласній лікарні в ніч з 15 на 16 березня провели чотири операції з трансплантації органів пацієнтам від померлої через інсульт людини.

Так, 38-річному чоловікові пересадили серце, а ще трьом – печінку і нирки. Відповідні кадри опублікував на своїй сторінці у Facebook директор Інституту серця Міністерства охорони здоров'я Борис Тодуров, який разом з іншими фахівцями проводив операції (щоб подивитися фото і відео, доскрольте сторінку до кінця).

Трансплантація органів.
Відео дня

Всього ж в мультіопераційній програмі було задіяно понад 50 медиків.

Померлий пацієнт.

Пацієнта, якому пересадили серце, 16 березня на санітарній авіації доставили до Інституту серця для відновлення.

Пацієнт після пересадки органу.

Тодуров подякував медикам, а також поліції та пілотам за організацію трансплантації органів.

Нагадаємо, що 17 березня стало відомо про створення Єдиного аеромедичного простору, який передбачає відродження санітарної авіації в Україні.

Раніше OBOZREVATEL писав, що за 2020 рік Тодуров разом з іншими фахівцями провів десяту операцію з пересадки серця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки