МоваЯзык

/ Кардіологія

Популярні "серцеві" ліки виявилися безсилими

Європейське агентство з лікарських засобів почало аналіз медикаментів, які містять омега-3 жирні кислоти. Причиною є випадок серцевого нападу на тлі прийому одного з препаратів даної групи.

Так, згідно з останніми даними, ці медикаменти не можуть надавати дії, що запобігає рецидиву серцево-судинних захворювань, повідомили в Державному експертному центрі МОЗ України. А результати проведених раніше досліджень показують, що їх ефект був дуже малий.

"У більшості країн ЄС використовуються медикаменти, що містять омега-3 жирні кислоти, в комплексі з іншими препаратами для профілактики серцевих захворювань та інсульту, а також після перенесеного серцевого нападу. Також такі ліки використовуються для зниження рівня шкідливих жирів в крові", - відзначили в відомстві.

Згідно з повідомленням, інформація на момент реєстрації таких ліків давала привід вважати, що вони насправді ефективні в профілактиці серцевих нападів, інсульту і запобігання смертей в результаті цих хвороб, хоча переваги вважалися малими.

Тепер же Евроагентство з лікарських засобів знову проаналізує дані про переваги та ризики цих лікарських засобів, включаючи новітні дані, і надасть оновлені рекомендації по їх реєстрації.

Раніше "МедОбоз" розповідав про продукти, які допоможуть зберегти здоров'я серця.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Тег
0
Коментарі
3
1
Смішно
0
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини