МоваЯзык

/ Кардіологія

Удар в серце: популярні здорові продукти визнали небезпечним

Як відомо, ризик серцевих захворювань зростає в рази, якщо щоденний раціон містить занадто багато жирів. Тому медики завжди рекомендують контролювати споживання цієї складової.

Однак нещодавно вчені з'ясували, що ще більше шкоди серцево-судинній системі завдають знежирені продукти, повідомляє MedicalNewsToday. При цьому дослідники розповіли і як звернути негативний вплив.

Медики розділили 10 здорових чоловіків, які регулярно тренувалися і мали здорові показники рівня холестерину і ліпідів у крові, на дві групи.

Першу групу годували дуже жирними молочними коктейлями. Учасникам другої групи давали їжу з низьким вмістом жиру.

Через 4 години після їжі дослідники провели біохімічні тести учасників, зосередивши увагу на еритроцитах (клітини, які переносять кисень через нашу кров).

Вони грають роль в розвитку серцево-судинних захворювань, оскільки несуть холестерин і окис азоту через серцево-судинну систему. Обидві речовини, які впливають на еластичність кровоносних судин.

Виявилося, що еритроцити змінилися в негативну сторону після прийому саме знежиреної їжі.

Так, зміни червоних кров'яних клітин роблять їх особливо небезпечними для кровоносних судин і створюють грунт для серцевих захворювань.

Крім того, було встановлено, що існує зворотний ефект. Виявилося, негативний вплив знежирених продуктів зменшується і зникає, якщо знову повернутися до харчування з помірним вмістом жирів.

Раніше "МедОбоз" розповідав про продукти, які допомагають зберегти здоров'я серця.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Тег
0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини