МоваЯзык

/ Кардіологія

Вчені перевірили мінеральну воду на здатність запобігати гіпертонії

Група вчених із США показала, що кальцій і магній є захисними речовинами і можуть знижувати кров'яний тиск.

Про це повідомляє Medical News Today.

Недавнє дослідження пов'язало питну воду більш високої солоності з більш низьким кров'яним тиском у людей, що живуть в прибережному регіоні Бангладешу.

Вода більш високої солоності містить більше натрію, що може підвищити кров'яний тиск, в ній також міститься більше кальцію і магнію. Автори пов'язують результати дослідження з перевагами магнію і кальцію, які переважують шкоду натрію.

Так, у людей, які пили воду слабкої або помірної солоності, було більше натрію в сечі, ніж у людей, які пили прісну воду низької солоності. Крім того, при високому рівні натрію в сечі спостерігався високий кров'яний тиск, каже автор дослідження Абу Мохаммед Насер, науковий співробітник в Університеті Еморі в Атланті.

Також аналіз показав, що у тих, хто пив воду слабкої і помірної солоності, був вищий рівень кальцію і магнію в сечі. Наявність більш високих рівнів цих мінералів пов'язана з більш низьким артеріальним тиском.

Додавання кальцію і магнію в питну воду фактично знижує кров'яний тиск. Це важливі результати для подальших клінічних досліджень, прокоментував дані доктор Роберт М. Кері, професор медицини в Університеті Вірджинії в Шарлоттсвіллі.

Якщо подальші дослідження дійсно встановлять, що збагачення питної води кальцієм і магнієм може знизити кров'яний тиск, то це може стати абсолютно новим підходом до вирішення проблеми гіпертонії як проблеми суспільної охорони здоров'я.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини