Вчені розповіли, які навантаження допоможуть при гіпертонії

70,3 т.
Вчені розповіли, які навантаження допоможуть при гіпертонії

Гіпертонія є одним з найбільш поширених захворювань в світі. І небезпека її полягає в тому, що вона в рази збільшує ризики інсульту, серцевого нападу та інших небезпечних станів. Кардіологи в свою чергу відзначають, що знизити ймовірність підвищення тиску допоможуть регулярні фізичні навантаження.

Про це повідомляє Express.

За словами вчених, при гіпертонії деякі види навантажень зовсім протипоказані. Однак серед безлічі є і такі, якими все-таки потрібно займатися гіпертонікам. До таких належать:

  • Їзда на велосипеді

  • Скандинавська ходьба

  • Плавання

  • Танці

  • Гольф

  • Великий теніс

  • Джогінг

Медики стверджують, що при гіпертонії пацієнт повинен спробувати зосередитися на діяльності, яка допомагає серцю і кровоносним судинам. І найкраща з усіх можливих - аеробна.

Відео дня

Аеробні навантаження - це повторювані і ритмічні рухи (вправи), при яких працює відразу велика група м'язів, тобто, відсутнє велике навантаження на одну певну зону.

Інші види діяльності менш корисні або зовсім шкідливі. Наприклад, гіпертонікам категорично протипоказана важка атлетика. Силові види навантажень провокують різкий стрибок тиску і можуть завдати непоправної шкоди серцю і судинам.

Крім того, медики рекомендують під час занять спортом використовувати манжету для контролю артеріального тиску і пульсу. Гаджет зафіксує наближення показників до ризикової позначці і попередить про необхідність зупинитися.

Раннє "МедОбоз" писав про те, як підвищений тиск впливає на наші розумові здібності.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки