МоваЯзык

/ Кардіологія

Вперше в Україні! У Львові провели унікальну операцію на серці

12.4т
Читати матеріал російською

У Львові кардіохірурги провели унікальну операцію на серці 65-річної пацієнтки.

Про це в Facebook повідомив глава громадської організації "Варта 1" Ігор Зінкевич.

Лікарі провели операцію по аутотрансплантації серця з об'єморедукуючою пластикою лівого передсердя, та заміною мітрального та аортального клапанів.

"Пацієнтка віком 65 років,була госпіталізована у Віськово-медичний клінічний центр Західного регіону у відділення хірургії серця та магістральних судин з діагнозом ревматична хвороба серця, комбінована важка вада мітрального клапана з перевагою стенозу, важкою недостатністю аортального клапана, гігантським лівим передсердям з компресією навколишніх структур", – розповів Зінкевич.

Для порятунку життя жінки лікарі прийняли рішення негайного хірургічного втручання. Операцію провів відомий львівський кардіохірург Володимир Мороз. Допомагали та асистували команда високопрофесійних медиків – кардіохірург Зінченко В'ячеслав, анестезіолог Куртяк Зіновій, Якимович Юрій, перфузіолог Курило Андрій, лікар-інтерн Іванин Сергій, завідувач реанімаційного відділення Родзуняк Андрій та працівники відділення серцево-судинної хірургії.

Відзначається, що до цього часу такі операції не проводилися в Україні. Зараз пацієнтка почуває себе добре, її перевели з реанімаційного відділення на стаціонарне лікування.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні вперше провели урологічну операцію з використанням високоточної апаратури.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

0
Коментарі
0
0
Смішно
5
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини