Вперше в Україні! У Львові провели унікальну операцію на серці

Вперше в Україні! У Львові провели унікальну операцію на серці

У Львові кардіохірурги провели унікальну операцію на серці 65-річної пацієнтки.

Про це в Facebook повідомив глава громадської організації "Варта 1" Ігор Зінкевич.

Лікарі провели операцію по аутотрансплантації серця з об'єморедукуючою пластикою лівого передсердя, та заміною мітрального та аортального клапанів.

"Пацієнтка віком 65 років,була госпіталізована у Віськово-медичний клінічний центр Західного регіону у відділення хірургії серця та магістральних судин з діагнозом ревматична хвороба серця, комбінована важка вада мітрального клапана з перевагою стенозу, важкою недостатністю аортального клапана, гігантським лівим передсердям з компресією навколишніх структур", – розповів Зінкевич.

Відео дня
65-річна пацієнтка

Для порятунку життя жінки лікарі прийняли рішення негайного хірургічного втручання. Операцію провів відомий львівський кардіохірург Володимир Мороз. Допомагали та асистували команда високопрофесійних медиків – кардіохірург Зінченко В'ячеслав, анестезіолог Куртяк Зіновій, Якимович Юрій, перфузіолог Курило Андрій, лікар-інтерн Іванин Сергій, завідувач реанімаційного відділення Родзуняк Андрій та працівники відділення серцево-судинної хірургії.

Операція

Відзначається, що до цього часу такі операції не проводилися в Україні. Зараз пацієнтка почуває себе добре, її перевели з реанімаційного відділення на стаціонарне лікування.

Лікарі з пацієнткою
Операція на серці

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні вперше провели урологічну операцію з використанням високоточної апаратури.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки