Вперше за 10 років: в Україні різко знизилася смертність від інфарктів

9,8 т.
Вперше за 10 років: в Україні різко знизилася смертність від інфарктів

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, що в Україні на 20% знизилася смертність від інфарктів міокарда.

"Нові технології в кардіоцентрах рятують життя пацієнтів. Є перші результати: в 11 областях, де є нові ангіографи, смертність від інфаркту міокарда знизилася на 20%", - написала вона у себе на сторінці в Twitter.

Так, за даними Асоціації інтервенційних кардіологів України позитивних змін вдалося досягти в Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській (разом з Києвом), Львівській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Харківській та Херсонській областях. Там, де розпочато впровадження нової системи надання допомоги на основі сучасних технологій в центрах, оснащених новим агиографическим обладнанням.

Відео дня

У 2017 році лікарям в Україні вдалося врятувати на 420 життів більше, ніж в 2015 році. Нові технології, впроваджені в кардіологічних (реперфузіонних) центрах, рятують життя тих пацієнтів, які раніше вмирали через недостатню технічну оснащеність медичних установ і відсутність сучасної системи надання допомоги.

Раніше "МедОбоз" розповідав, що в Україні заборонили популярний кардіопрепарати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки