''Я вмирав дев'ять разів'': британець поділився неймовірним досвідом ''за гранню''

10,1 т.
''Я вмирав дев'ять разів'': британець поділився неймовірним досвідом ''за гранню''

У 29-річного британця Джеймі Пула через гіпертрофічну кардіоміопатію починаючи з 20 років 9 разів зупинялося серце.

Як передає Daily Mail, лікарі встановили Джеймі пристрій, який автоматично запускає серце. При цьому медики попереджають, що прожити так він зможе не більше двох років.

"Я вмирав 9 разів і не знаю, чому ще тут. Перша зупинка серця сталася, коли мені було 20 років. Через тиждень я прокинувся з коми. Вдруге я був у двоюрідного брата. У мене просто закрутилася голова. Пам'ятаю, як прокинувся і подумав: "Я дійсно був у брата чи все це було сном?" - розповів чоловік.

Відео дня
"Вмирав 9 разів": британець шокував досвідом "за гранню"

Через два роки у Пула всього за три тижні сталося чотири серцеві напади.

"Восьмий раз стався в аеропорту в Австрії. Це був один із найбільш незручних моментів у моєму житті, тому що коли медики дісталися до мене, їм довелося зняти з мене сорочку і поголити на очах у переляканих людей, щоб зробити ЕКГ", - сказав він.

"Вмирав 9 разів": британець шокував досвідом "за гранню"

У дев'ятий і останній раз зупинка серця сталася, коли Джеймі був у лікарні. В майбутньому чоловік сподівається отримати пересадку серця, оскільки лікарі не можуть сказати точно, скільки часу йому ще залишилося.

"Вмирав 9 разів": британець шокував досвідом "за гранню"

Як повідомлявOBOZREVATEL, у Ростовській області 30-річний чоловік проткнув собі голову ножем і залишився живий.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки