Чи є "гей-ген": вчені розкрили секрет гомосексуальності

17,9 т.
У США розкрили секрет гомосексуальності

Так званого "гей-гену", який би контролював потяг людини до представників тієї ж статі, не існує.

До такого висновку прийшли вчені з Центру психіатричних досліджень при Гарварді (США). Результати їх дослідження були опубліковані в журналі Science.

За словами медиків, сексуальна поведінка визначається складним поєднанням генетичних факторів і навколишнього середовища, але не пояснюються тільки генетичною схильністю.

Читайте: Генетики обнаружили ген, удаление которого продлевает жизнь на 60%

Чи є ''гей-ген'': вчені розкрили секрет гомосексуальності
Відео дня

"Це природна і нормальна частина існування нашого виду. Це також має довести, що ми не повинні намагатися розробляти ліки для геїв", – розповів керівник групи дослідників Бен Ніл.

Відзначається, що під наглядом медиків перебували майже 480 тисяч осіб із США і Великобританії. Дослідницька група виявила п'ять "специфічних генетичних варіантів, які асоціюються з одностатевою поведінкою", але в комбінації цих варіантів, вони змогли пояснити лише 1% потягу людини до своєї статі.

"Фактично неможливо передбачити сексуальну поведінку людини за її геномом. Генетика мало впливає на сексуальну поведінку, але все ж це дуже важливий фактор", – додав Ніл.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше американські вчені з університету Стенфорда розробили комп'ютерний механізм, який може визначити, яка сексуальна орієнтація у людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки