Чим шкідливий комп'ютер для дітей: названа нова небезпека

19,1 т.
Чим шкідливий комп'ютер для дітей: названа нова небезпека

Головний мозок дітей, які проводять багато часу перед екраном комп'ютера за іграми і в інтернеті, сповільнюється в розвитку.

До такого висновку прийшли вчені Національного інституту охорони здоров'я США, фахівці провели обстеження 4400 дітей у віці від дев'яти до десяти років, пише Lifе.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) показала, що у підопічних, які тривалий час проводили перед екранами спостерігалися зміни в структурі тканин мозку. Зокрема, результати говорять про те, що у таких дітей спостерігається витончення кори головного мозку.

Відео дня
Чим шкідливий комп'ютер для дітей: названа нова небезпека

Витончення кори мозку свідчить про передчасне старіння в цій області мозку.

Разом із цим стало відомо про те, що у дітей, які захоплюються гаджетами, спостерігається видиме підвищення в крові і мозкової рідини дофаміну (так званого гормону задоволення).

При підвищенні вмісту в крові дофаміну можливі не тільки фізичні, але і психічні розлади.

Як повідомляв OBOZREVATEL, необмежене використання комп'ютерів і планшетів у вечірній час викликає порушення сну і збиває добові ритми організму.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки