Чоловік перебрав "Віагри" й отримав страшний ефект

251,6 т.
Чоловік перебрав 'Віагри' й отримав страшний ефект

Чоловік прийняв величезну дозу препарату для лікування еректильної дисфункції і отримав пошкодження очей - він став бачити світ у червоних кольорах.

Про це повідомляє Science Alert із посиланням на дослідження, опубліковане в журналі Retinal Cases and Brief Reports. Чоловік не зміг назвати конкретну дозу препарату, проте зазначив, що пив його прямо з пляшки. Уже рік він бачить все у червоному кольорі.

Зіпсувати зір міг силденафіл, який переважно виробляється під торговою маркою "Віагра". Як стало відомо, чоловік отримав мікроскопічні пошкодження ділянок сітківки, що відповідають за кольоровий зір.

Відео дня

Купив чоловік ліки в інтернет-магазині. Лікування поки не дало результатів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше вчені назвали напій, здатний замінити "Віагру".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки