МоваЯзык

/ Косметологія

Хороша новина для прекрасної половини! Спеціально для жінок - Одрі ІС

Чому саме для жінок?

До складу дієтичної добавки входять біотин і колаген I типу. У комплексі ці речовини використовуються для підтримки здоров'я шкіри, волосся і нігтів.

1 капсула містить:

Колаген І типу - 300 мг,

Біотин - 1 мг.

"Одрі ІС" - єдиний препарат, що містить разом з біотиноміколаген Iтипу.

Секрет краси криється не тільки в правильному зовнішньому догляді, також дуже важливо підтримувати красу зсередини. Стан шкіри, волосся і нігтів безпосередньо залежить від загального стану організму і насиченості його вітамінами.

Біотин - водорозчинний вітамін групи В, який бере участь в регуляції білкового, жирового і вуглеводного обміну, стабілізує рівень холестерину і цукру в крові, впливає на засвоюваність інших вітамінів, а також стимулює синтез кератину і колагену. Біотин називають також вітаміном "Н" - від німецького haut, що в перекладі означає "шкіра".

Біотин (вітамін Н) необхідний для підтримки нормального стану шкіри, волосся і нігтів. Ці ефекти підтверджені результатами наукових досліджень і офіційно визнані Європейською комісією з питань харчування і здоров'я. [EU Register on nutrition and health claims].

Саме тому вчені називають біотин "вітаміном краси". Добова потреба в біотині всього 0,05 мг на добу. Сухість, лущення і блідість шкіри, млявість і випадання волосся, ламкі і м'які нігті - всі ці неприємні прояви можуть бути наслідком дефіциту біотину.

Колаген Iтипу утворює "колагенові волокна", від яких залежить міцність і еластичність тканин, в тому числі молодість і пружність шкіри, міцність нігтьових пластинок і шовковистість волосся.

Залишайтеся красивими разом з "ОдріІС"!

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "жіноче здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини