МоваЯзык

/ Косметологія

Не можна використовувати часто? Названо головну небезпеку сонцезахисних кремів

Часте використання сонцезахисних кремів може призвести до накопичення в організмі його діючих речовин.

Для вивчення впливу кремів вчені зі США провели дослідження за участю 24 добровольців. Результати були опубліковані в Управлінні з контролю за якістю харчових продуктів і ліків (FDA).

Учасники спостережень використовували захисну косметику протягом тижня. У кожного з них за час дослідження брали кров близько 30 разів. З'ясувалося, що після чотирьох днів застосування кремів у людей сильно підвищився вміст оксибензону.

Оксибензон – це органічна сполука, які міститься в різній косметиці і виконує функцію захисту від ультрафіолетових променів. Його шкода для людини досі залишається під питанням у дослідників, але існує думка, що він може ставати причиною алергії і порушень ендокринної системи.

В учасників дослідження цю речовину знайшли в грудному молоці та крові. Для з'ясування повної картини шкоди і користі кремів медики проводитимуть додаткові дослідження.

Як писав OBOZREVATEL, косметологи назвали несподівану небезпеку для шкіри одного популярного предмета гардероба. Його використання може викликати появу прищів.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
3
0
Смішно
1
Цікаво
1
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини