Рвала кров'ю і скаржилася на біль: жінка впала в кому після збільшення сідниць

22,8 т.
Рвала кров'ю і скаржилася на біль: жінка впала в кому після збільшення сідниць

У США жінка впала в кому після неякісної процедури зі збільшення сідниць. Аби уникнути значних витрат, Маріела Алонсо погодилася провести операцію на дому.

Її "косметолог", Ена Болтон, не мала ліцензії, пише Daily Mail. Вона вколола Алонсо філлер всього за $800 просто у себе вдома.

У пацієнтки почалася алергія, вона повідомила "медику", що відчуває сильний біль, а у відповідь на це отримала пораду пити підсолоджену воду. Коли у жертви відкрилася блювота з кров'ю, косметолог все одно запевняла, що все йде за планом.

Незабаром після операції у жінки діагностували пневмонію і госпіталізували для курсу антибіотиків. Однак замість поліпшення стан Алонсо почав стрімко знижуватися і лікарі змушені були помістити її в медикаментозну кому.

Відео дня
Ена Болтон

У такому стані вона перебувала два місяці, а після приходу до тями з'явилися проблеми з мовою і моторикою.

Маріела Алонсо

Правоохоронці затримали косметолога за роботу без ліцензії, вирішувати її долю будуть в суді.

Як писав OBOZREVATEL, у Дніпрі кілька дівчат постраждали після послуг манікюру. У однієї з них на пальці утворилася гниюча рана, яка не реагувала на лікування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки