"Носіть бюстгальтер!" Лікар назвав несподівану небезпеку для жінок

23,8 т.
Лікар назвав несподівану небезпеку для жінок

Відмовитися від бюстгальтера без шкоди для здоров'я можуть тільки жінки з невеликими грудьми. Справа в тому, що важкому бюсту від цього загрожує відвисання і проблеми з циркуляцією крові.

Про це Агентству міських новин "Москва" повідомив головний спеціаліст з первинної медичної допомоги дорослому населенню департаменту охорони здоров'я Москви Андрій Тяжельніков.

"Молочні залози не мають потужного м'язово-зв'язкового апарату для їх фіксації до грудної клітки. Тому, якщо великий і важкий бюст залишити без підтримки, то з'являється ризик розтягнення зв'язок, через що груди все сильніше відвисають", – пояснив він.

Відео дня
Лікар назвав несподівану небезпеку для жінок

Також, за словами фахівця, при активних навантаженнях буде з'являється почуття дискомфорту.

"У відвислих грудей без бюстгальтера погіршується циркуляція крові, що може провокувати застійні явища в тканинах і судинах. Тому без ліфчика можна обходитися тільки, якщо груди невеликі", – підкреслив Тяжельніков.

Він додав, що бюстгальтер виконує і захисну функцію.

Як повідомляв OBOZREVATEL, японська компанія з випуску жіночої нижньої білизни Ravijour створила незвичайний "розумний" ліфчик, що стежить за медичними показниками господині, тільки головною метою цього бюстгальтера є не здоров'я власниці, а її особисте життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки