Зелена життя: експерти розповіли, як правильно відмовитися від м'яса

5,6 т.
Зелена життя: експерти розповіли, як правильно відмовитися від м'яса

Виключення м'яса з раціону не означає вегетаріанство. Організму потрібен білок, який також є в рибі, морепродуктах та яйцях. Також рослинний білок можна отримувати з бобових, особливо сочевиці, горіхів, грибів.

Для тих, хто все-таки вирішив відмовитися від вживання м'яса і похідних від нього продуктів, то експерти дали декілька важливих порад, - пише Lifehacker.

1. Уникайте різких змін. Якщо ви їсте м'ясні продукти та птицю кожного дня, то відмовляйтеся поступово, зменшуючи їхню кількість у раціоні, а не одразу. І взагалі, якщо ви фанат м'яса, то подумайте, навіщо вам відмовлятися від того, що так любите.

Відео дня

2. Спочатку записуйте, що і в яких кількостях їсте. Це можна робити, наприклад, у мобільному додатку, який рахуватиме кількість спожитих білків, жирів і вуглеводів, а також їхні пропорції. Не можна замінювати м'ясо булками і тортиками, організму потрібен білок.

3. Постійно стежте за станом здоров'я. Якщо відчуваєте погіршення загального самопочуття або помічаєте інші негативні зміни, негайно зупиняйте експеримент і повертайтеся до звичного раціону.

4. Можна час від часу здавати аналізи, щоб дивитися, чи все в нормі.

5. Не чекайте швидких змін і не робіть висновків через декілька днів і навіть тижнів. Зміни в організмі відбуваються не одразу, тому наберіться терпіння.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, як розрахувати норму калорій і що можна їсти ввечері.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки