Вчені розповіли, як дзеркало впливає на смак їжі

5,9 т.
Вчені розповіли, як дзеркало впливає на смак їжі

Американські психологи визначили, що дзеркала допомагають людям вибирати більш здорову їжу. Коли людина бачить самого себе за обідом, йому простіше контролювати свою поведінку.

Для перевірки своєї гіпотези дослідники попросили 185 студентів вибрати між тістечком і фруктовим салатом, а потім з'їсти ласощі в одній з двох кімнат - з дзеркалами і без. Виявилося, що в оточенні дзеркал тістечко здається не таким смачним. На смак фруктового салату ці об'єкти ніяк не вплинули, передає Лента.

Таким чином, дзеркала заохочують людину оцінювати себе відповідно до прийнятих в суспільстві стандартів. Порушення цих стандартів створює відчуття дискомфорту - що у разі експерименту послабило смакові якості тістечка.

Відео дня

Навпаки, вживання здорової їжі не порушує жодних норм, і дзеркала не знижують її привабливість. Таке явище виникає тільки в тому випадку, якщо людина сама вибирає страву - і відповідальність лежить виключно на ній.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені довели, що вегетаріанство вбиває природу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки