Поради експерта: як обрати якісну подушку для здорового сну

3,2 т.
Поради експерта: як обрати якісну подушку для здорового сну

Серед безлічі різних матеріалів, з яких виготовляють постільні приналежності, найякіснішим і найздоровішим є натуральний гусячий пух.

Про це повідомила експерт з пухових виробів Наталія Ясік у програмі "Соціальнакраїна", відповідаючи на запитання "Обозревателя".

"Для здорового сну дуже важливо мати добротні подушку і ковдру. Купуючи подушку, її, по-перше, треба понюхати. Вона повинна пахнути, як свіжа постільна білизна. Якщо ви відчуєте неприємний запах, значить подушка неякісна. Звичайно ж, ви повинні поплескати по ній або навіть прилягти на неї, щоб вибрати виріб саме такої щільності, яка вам потрібна", - зазначила експерт.

Відео дня

За словами фахівця, подібним чином перевіряється і якість ковдри, а щоб дізнатися, чи справді вона з пуху, її потрібно "гарненько помацати".

"Якщо раптом ви відчули легке поколювання, то до пуху додали пір'я, - пояснила Наталія Ясік. - Якщо на етикетці такого виробу написано, що там пух, то вас просто обманюють. Адже ви будете платити за той наповнювач, який вказаний, а в результаті отримаєте виріб нижчої проби".

Також вона додала, що якість пухових виробів фактично завжди залежить від їх ціни, і на них не варто економити.

"Постільні приналежності - запорука хорошого сну. А від того, наскільки ви виспалися, залежить ваше здоров'я", - підсумувала Наталія Ясік.

Наведений фрагмент дивіться з 6 хвилини

Як повідомляв "Обозреватель", складений список 9 основних помилок, які допускають всі любителі здорового способу життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки