І не більше: лікар назвала безпечну для здоров'я дозу алкоголю

230,7 т.
І не більше: лікар назвала безпечну для здоров'я дозу алкоголю

Українцям, які піклуються про своє здоров'я, слід повністю відмовитися від вживання міцного алкоголю. Виняток можна зробити для вина, однак норму людина повинна вирахувати, виходячи зі своєї ваги.

Про це в ефірі ObozTV розповіла дієтолог Галина Незговорова. За її словами, міцні алкогольні напої - занадто велике навантаження для печінки.

"Що стосується алкоголю, ми можемо дозволити дуже невелику кількість, і це повинно бути вино. Наприклад, якщо це якісне вино, біле або червоне, це має бути приблизно два грами на кілограм нормальної ваги. І не більше", - наголосила дієтолог.

"Це при відсутності хронічних захворювань. Якщо є, не дай бог, хвороби серцево-судинної системи, слід подумати 10 разів, чи треба вживати алкоголь", - додала вона.

Відео дня

Експерт також категорично не рекомендувала зігріватися алкоголем у період настання холодів.

"При перепадах температури, коли людина вживає алкоголь, а потім ще й намагається зігрітися, нерідко можна потрапити до реанімації з погіршенням самопочуття і здоров'я", - пояснила вона.

Раніше OBOZREVATEL з'ясував, які ліки небезпечно змішувати з алкоголем.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня у будні о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки