Дієтолог розповіла, як відучити себе від солодкого

Дієтолог розповіла, як відучити себе від солодкого

Нинішні модні віяння в харчуванні вимагають відмови від солодкого – цілком і повністю, без компромісів. Мовляв, цукор і його замінники шкідливі не тільки для фігури, але і негативно впливають на всі процеси організмі.

Але далеко не кожному під силу взяти і відмовитися від улюблених десертів або як мінімум чаю з підсолоджувачем. Дієтологиня Альбіна Коміссарова рекомендує підходити до вирішення цього питання розмірено і поступово.

"Не чекайте супер-секрету, є кілька правил, які допоможуть знизити споживання цукру особисто вами", – пише експертка.

Найпростіше, але ефективне правило, за її словами - не купувати солодке додому. Якщо вдома немає нічого, не факт, звичайно, що ви не підете в магазин поруч з домом, але спокус все ж менше.Не забирайте відразу цукор повністю з життя, це важко для вас. Для початку заберіть солодкі напої або їжте солодке один раз в день і щось одне. "Не один торт, мої хитрі, а один шматочок або одну цукерку", - уточнила дієтолог.Робіть заміни, наприклад, смачні покупні мюслі з купою цукру на домашню гранолу, або магазинний йогурт з добавками на білий йогурт з фруктами, доданими вами вдома.

Відео дня
Не мучте себе строгими відмовами

Не забороняйте собі солодке. "На жаль, сучасний модний світ диктує нам повну відмову від цукру. Почуття провини змушує нас обмежувати його повністю, потім зрив, знову обмеження і так до нескінченності. Нехай краще буде одна цукерка кожен день, ніж плитка відразу раз в тиждень", – радить лікарка.Готуйте самі. Вчіться і пробуйте нове, разом з сім'єю. Зробіть сирники або пиріг, де ви бачите скільки цукру ви кладете. "Ви зрозумієте, що вам смачно і так", – говорить Коміссарова.Не заїдайте емоції. "Заведіть щоденник – він допомагає зрозуміти, коли і чому ви їсте солодке, відстежте: сумно вам або нудно, зліться або радієте. Вчіться отримувати емоції не з їжі", – підсумувала експертка.

Раніше OBOZREVATEL розповідав, які напої допоможуть зміцнити імунітет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки