Допомагають схуднути: названі найкращі продукти для сніданку

95,8 т.
Допомагають схуднути: названі найкращі продукти для сніданку

На сніданок не рекомендується їсти каші швидкого приготування, гранолу та пластівці з цукром. Замість цього краще вибрати цільні злаки, яйця, фрукти та овочі.

Ще корисно їсти горіхи, повідомила на своїй сторінці у Facebook дієтолог Світлана Скосарь. Вона наголосила, що незважаючи на поширену думку, обов'язкове харчування вранці не допомагає схуднути.

"Як сніданок впливає на схуднення? Досліджень мало, але більшість із наявних показують, що ефективніше, імовірніше за все, не снідати", ‒ повідомила вона.

Ілюстрація
Відео дня

Водночас, їсти вранці необхідно спортсменам і дітям, оскільки вони витрачають більше калорій.

Як писав OBOZREVATEL, деякі дієтологи дотримуються думки, що відсутність сніданку збільшує ризики набору зайвої ваги і млявості протягом усього дня.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки