Еко-бургери перевірили на шкоду для здоров'я і прийшли до невтішних висновків

6,0 т.
Еко-бургери перевірили на шкоду для здоров'я і прийшли до невтішних висновків

Ресторан швидкого харчування Burger King оголосив, що у веганскій версії їх бургера будуть використовуватися тільки рослинні продукти, які призначені для вегетаріанців і споживачів м'яса, які хочуть більш збалансованої дієти.

Про це повідомляє Daily Mail.

Однак експерти по-різному відреагували і висловилися з цього приводу.

Дехто каже, що це хороший варіант для тих, хто хоче їсти менше червоного м'яса, і що це допоможе боротися з парниковими газами, які впливають на зміну клімату. На думку інших, в цьому продукті міститься багато жирів і натрію, і це менш здорово, ніж класичний яловичий бургер.

Еко-бургери перевірили на шкоду для здоров'я і прийшли до невтішних висновків
Відео дня

В Америці за останні три роки кількість американців, які вважають себе веганами, збільшилася майже на 600 відсотків. У квітні мережа Burger King почала тестувати новий бутерброд в декількох містах. Пізніше було оголошено, що до кінця року цей продукт буде пропонуватися у всіх магазинах мережі.

Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує, що вживання в їжу великої кількості переробленого м'яса підвищує ризик розвитку колоректального раку. Також дослідження давно показали, що продукти з високим вмістом червоного м'яса, такі як гамбургери, стейки, ковбаси і свинячі відбивні, можуть спровокувати серцево-судинні захворювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки