Хліб і соки: які "здорові" продукти не варто їсти

23,6 т.
Які 'здорові' продукти не варто їсти

Існує кілька теоретично "здорових" продуктів, які насправді завдають шкоди організму.

Експерти радять повністю виключити їх зі свого раціону, передає "Рамблер".

Які "здорові" продукти не варто їсти

Зерновий хліб

Подібні вироби часто містять очищене борошно в якості основного інгредієнта, яке складається виключно зі внутрішньої частини зерна. Такий варіант не є корисним для організму, тому варто відмовлятися від продуктів з вибіленим або збагаченим борошном у складі.

Відео дня

Знежирені продукти

Практично всі знежирені молочні продукти містять велику кількість цукру, яким виробник компенсує смак продукту, загублений через брак жиру.

Фруктові соки

У переважній більшості випадків їх готують із сировини, збагаченої великою кількістю цукру, а також виробники не відмовляються від барвників, консервантів і підсилювачів смаку в соках, які позиціонуються як на 100% натуральні.

Білкові батончики

Багато з них містять цукор або штучні підсолоджувачі, які теж негативно впливають на здоров'я людини.

Раніше MEDOBOZ підготував список найкорисніших для потенції продуктів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки