Інсульт та діабет: вчені назвали безалкогольний напій, що провокує небезпечні хвороби

18,1 т.
Інсульт та діабет: вчені назвали безалкогольний напій, що провокує небезпечні хвороби

Досить випивати дві банки газованої води на тиждень, щоб збільшити ризик діабету, підвищеного кров'яного тиску, серцевих захворювань та інсульту.

Як повідомляє The Daily Mail, у новому дослідженні сказано, що 350-грамова банка може підвищити кров'яний тиск, оскільки вона містить на 14 грамів цукру більше, ніж передбачає щоденна норма на добу.

І хоча давно відома, що солодкі напої викликають ожиріння і призводять до хронічних захворювань, їхнє споживання неухильно зростає серед всіх вікових груп по всьому світу.

Тепер дослідники виявили більше доказів того, що навіть невелика кількість соди щотижня призводить до ризику метаболічного синдрому - умови, які підвищують шанси серцевих захворювань, інсульту і діабету.

Відео дня

Результати дослідження також показали, що регулярне споживання цукру і підсолоджених напоїв, може впливати на рівень інсуліну, що сприяють розвитку метаболічного синдрому і діабету типу 2. Є також дані про те, що часто вживання соди пов'язано з гіпертонією і серцево-судинними захворюваннями.

За словами старшого наукового співробітника і професора Фаадіеля Ессопа з Університету Стелленбош в Південній Африці, підвищена поширеність кардіометаболічного порушень тісно пов'язана зі зростаючою урбанізацією, нездоровою поведінкою, які включають сидячий спосіб життя, куріння і погані харчові звички.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", для тих, хто хоче схуднути, фахівці придумали напій, який потрібно пити, щоб позбавитися від зайвої ваги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки