Комаровський назвав головні причини ожиріння у дітей і розповів, як уникнути проблеми

Ожиріння у дітей

Відомий доктор Євген Комаровський розповів, що кожна третя дитина в Україні від двох до 19 років страждає від надмірної ваги або ожиріння. Він назвав три основні причини, чому це відбувається.

Першою проблемою є те, що 96% часу, які дитина проводить в початковій школі, не передбачають занять спортом. Про це лікар написав у себе в Instagram.

Крім того, дві третини дітей протягом дня не мають ніяких фізичних навантажень. Комаровський додав, що сім годин – це середній час, який діти проводять протягом дня перед екраном комп'ютера, телевізора, телефону або планшета кожен день.

Комаровський відзначив, що дитині бажано забезпечити мінімум одну годину інтенсивного фізичного навантаження на добу. Тоді у неї не буде зайвої ваги.

Відео дня
Причини ожиріння у дітей.

Як повідомляв OBOZREVATEL раніше, доктор Євген Комаровський пояснив, що не існує ніяких спеціальних засобів, щоб захистити дітей від зараження штамом коронавірусу Дельта. Вони, як і дорослі, мають потребу в провітрюванні приміщень, носінні масок і соціальному дистанціювання.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки