На кожному столі: названі найшкідливіші продукти

17,5 т.
На кожному столі: названі найшкідливіші продукти

У список найбільш шкідливих продуктів для людини входять сосиски, напівфабрикати і консерви.

До такого висновку прийшли дієтологи. За їхніми словами, небезпечніші - сосиски і ковбаси із оброблених м'ясних продуктів. За словами експертів, чим нижча їх вартість, тим менше в них м'яса і більше токсичних канцерогенів, передає "Лайф.ру".

На другій сходинці цього рейтингу розташувалися недорогі напівфабрикати, які містять високий рівень фосфатів і трансжирів. Так, дієтологи рекомендують не купувати дешеві сири, оскільки у більшості випадків вони приготовлені з шкідливого для здоров'я маргарину.

Відео дня

На третю позицію фахівці віднесли консерви. У дешевої консервованої риби через окислення банки може з'явитися багато важких металів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше були названі продукти, які продовжують життя людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки