Названа порція кави, яка продовжує життя

Названа порція кави, яка продовжує життя

Дві чашки кави без цукру захищають нервову систему організму від запалення, що дозволяє прожити довше.

До такого висновку прийшли американські вчені, які вивчили позитивний ефект від кави, передає "MK.ru".

Вчені вивчили близько 40 спеціальних досліджень і включили в них інформацію про проведені ними досліди над 4 мільйонами учасників, а також проаналізували причини понад 450 тисяч людських смертей.

Чорна кава
Відео дня

Також дві чашки кави допомагають знизити ризик хвороб Альцгеймера і Паркінсона. Дослідження показало, що кофеїн специфічно впливає на нейромедіатор аденозин, а він допомагає нервовій системі людського організму захищатися.

Крім того, вчені знайшли закономірність серед тих, хто пив каву не менше 20 років поспіль. У таких людей смертність спостерігалася нижче, ніж у тих, хто не пив каву.

Як повідомляв OBOZREVATEL, комбінація екстракту зеленого чаю і фізичних вправ здатні знизити тяжкість невиліковної жирової хвороби печінки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки