Названі частини курки, які краще не їсти

Названі частини курки, які краще не їсти

Фахівці з'ясували, що на курячій гузці міститься багато паразитів і бактерій та надмірне вживання цієї частини птиці негативно позначається на здоров'ї.

Про це йдеться в матеріалі порталу Sohu. Відзначається, що також краще відмовитися від вживання курячих легень, оскільки в них теж може бути багато паразитів і бактерій, які не вдається знищити навіть термообробкою через їхню стійкість до високих температур.

Як стверджують автори матеріалу, у разі потрапляння в людський організм вони можуть привести до нездужання.

Названі частини курки, які краще не їсти
Відео дня

Крім того, небезпечні для здоров'я людини речовини можуть накопичуватися також у курячій голові.

Відзначається, що практично нічого корисного немає і в курячій шкірі – вона багата жиром і на її поверхні також є багато паразитів і бактерій.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на одній із сімейних ферм Австралії курка знесла величезне яйце, в якому виявилося три жовтки.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки