Названо найнебезпечніший продукт у світі

31,0 т.
Названо найнебезпечніший продукт у світі

Вживання газованих напоїв з цукрозамінниками серйозно підвищує ризик виникнення інсульту та недоумства.

Вчені провели дослідження, в результаті якого з'ясували, що найшкідливішим для людського організму продуктом можна вважати дієтичну газовану воду, передають "Аргументи і факти" з посиланням на фахівців Американської асоціації серця.

Навіть одна газованка "без цукру" здатна збільшити ризик інсульту і майже в три рази - ризик розвитку недоумства.

Шкода цього напою полягає в тому, що замість цукру в нього можуть додавати різні штучні підсолоджувачі.

Відео дня

Так, наприклад, аспартам, потрапляючи в організм людини, розпадається на фенілаланін, аспарагінову кислоту і метанол, які є токсичними для організму. Аспартам має властивість накопичуватися в головному мозку і викликати аномальну активність його нервових клітин.

Крім того, він дає серйозне токсичне навантаження на печінку і сприяє акумуляції токсичних відкладень в кишковому тракті.

Як повідомляв MEDOBOZ, вчені також назвали найкорисніший алкогольний напій, який може захистити від раку і ряду важких захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки