Некорисні дієти: приклади

Некорисні дієти: приклади

Чому я не рекомендую дієти

Адже вони такі популярні сьогодні.

Я вважаю, що харчування має приносити здоров'я, комфорт та бути усвідомленим. Будь-яка дієта далека від принципів правильного харчування. Дієта – це тимчасове явище на день, тиждень, місяць. Правильне харчування – усього життя. Воно передбачає зміну раціону назавжди.

Далі текст мовою оригіналу

Примеры бесполезных диет:

1. Низкокалорийные диеты: кефирно-яблочная диета, "капустный суп для похудения", грейпфрутовая диета.

Відео дня

2. Низкоуглеводные диеты: кремлевская диета, диета Аткинса.

3. Очищающие диеты: лимонадная диета, диета на виноградном уксусе.

Правильное питание – это полноценный рацион, который должен обеспечить организм всеми необходимыми элементами в нужном количестве – белками, жирами, углеводами, витаминами и минералами.

Запрещенных продуктов нет.

Есть только здоровая логика и личный выбор. Вам не нужно терять сознание от полезных жиров и готовить на сухой сковороде без масла. Не надо выбрасывать яичные желтки, красные яблоки и отдавать ужин врагу.

Ешьте настоящую еду, грамотно сбалансированную и при этом худейте и чувствуйте себя хорошо.

Пробовали на себе диеты?

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки