Правильне харчування – не гарантія: дієтологиня розвінчала міф про швидке схуднення

ПП і схуднення: дієтологиня розвінчала міф

Дієтологиня Вікторія кляузи пояснила, чому правильне харчування приносить деяким мінус 5 кг за два тижні, а інші втрачають за цей час не більше 1 кг.

Міф про "однаковий для всіх результат" вона розвінчала в своєму Telegram-каналі.

"Вихідні параметри у всіх різнівага, вік, рівень фізичної активності, можливість чітко дотримуватися прописаного харчування", – написала Кляуз.

ПП і схуднення: дієтологиня розвінчала міф
Відео дня

Дієтологиня навела приклад: якщо порівнювати двох жінок ыз вагою 60кг і 130кг – то і результати у них будуть різні. Або порівнювати двох жінок, одна з яких працює в нічні зміни і не встигає все купувати за меню, а інша має можливість не тільки харчуватися по меню, але і відвідувати тренування – також буде помітна різниця.

"Тому фраза про "однакове для всіх харчування" – це трохи міф. Але також важливі і вихідні параметри, і можливість утримати досягнуту вагу. Два тижніце дуже маленький термін, щоб судитихто ефективно схуд", – підкреслила вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше дієтологиня Олена Кален поділилася п'ятьма перевіреними способами безпечного зниження ваги.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки