Продукт стає токсичним: лікарі назвали найшкідливішу страву

70,3 т.
Продукт стає токсичним: лікарі назвали найшкідливішу страву

Смажена на олії картопля є найшкідливішою стравою з цього овоча. Вся справа в тому, що масло досягає дуже високої температури кипіння і в ньому утворюються шкідливі речовини.

За інформацією кандидата медичних наук Анатолія Печінки, вони можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю, пише "Сегодня".

"Температура кипіння олії досягає 180 градусів. Вона стає токсичною і в ній утворюються канцерогени. При смаженні на салі їх утворюється менше", - зазначив лікар.

Він також уточнив, що смажити картоплю корисніше без гострих спецій. Однак від страви варто зовсім відмовитися людям із захворюваннями печінки. Найкращою ж технологією приготування картоплі лікар назвав запікання.

Відео дня

"Найкорисніша картопля - запечена, на другому місці - зварена "в мундирі", тому що з неї частково вимиваються мікроелементи", - пояснив Анатолій Печінка.

Як писав OBOZREVATEL, медики розповіли, чи можна їсти кавуни і дині вже у липні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки