"Ще мінус 10 кг": Розенко поділився секретом схуднення

43,4 т.
'Ще мінус 10 кг': Розенко поділився секретом схуднення

Колишній віцепрем'єр-міністр Павло Розенко, який за рік схуд майже на 30 кг, не збирається зупинятися на досягнутому і має намір скинути ще 10 кг.

В ефірі ObozTV Розенко поділився з українцями секретами стрункості.

За словами політика, процес схуднення у нього почався задовго до роману з телеведучою Оленою-Христиною Лебідь.

"Це питання внутрішнього власного вибору. Все дуже просто – менше споживати, більше витрачати енергії і калорій, плюс певні фізичні навантаження. Плюс один день у мене йде чистого голодування, я на воді. Це дозволяє мені поки перебувати в цій вазі, але я буду інтенсифікувати процес схуднення далі, бо я все одно не перебуваю в тій формі, в якій би хотів себе бачити", – розповів Розенко.

Відео дня

"Я скинув близько 28 кг, потім частина все ж таки повернулася, тому я хочу ще 10 кг скинути", – зазначив він.

"Ще мінус 10 кг": Розенко поділився секретом схуднення

Як писав OBOZREVATEL, раніше секрет свого схуднення розкрив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. Політику вдалося за три тижні скинути 10 кг.

Ток-шоу Oboz talk з Вадимом Колодійчуком дивіться щонеділі о 13:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки