Товстіють навіть під час дієти: вчені розкрили причину ожиріння

69,1 т.
Товстіють навіть під час дієти: вчені розкрили причину ожиріння

Високий рівень стресу сприяє виникненню ожиріння навіть у тих осіб, які звикли стежити за своїм харчуванням.

Це викликано підвищенням рівня гормону кортизолу, який впливає на щитовидну залозу, а значить, обмін речовин і апетит, пише The Sun.

Чим вищий рівень стресу, тим повільніше працює щитовидна залоза і тим гірше відбуваються жироспалювальні процеси. Також кортизол впливає на стимуляцію деяких відділів мозку під час сну, що може викликати підвищення синтезу греліну – гормону, який відповідає за голод.

У такому випадку людина починає їсти значно більше, ніж зазвичай, і може переїдати. Саме тому людям, які прагнуть до схуднення, потрібно стежити за своїм нервовим станом.

Відео дня
Переїдання (ілюстрація)

Як писав OBOZREVATEL, вчені виявили групу нейронів у головному мозку, яка регулює апетит.

Дослідники з Університету Арізони встановили, що частина емоційного центру і мигдалини мозку діють як система контролю, яка дає зрозуміти голодні ми чи ні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки