МоваЯзык

/ Блоги - Здорове харчування

Як їсти солодощі і не набирати вагу: поради

32.5т

Якщо вас постійно тягне на солодощі, не має сил від них відмовитися, часто відчуваєте напади голоду і не можете вдосталь наїстися - тоді вам необхідно перевірити вміст хрому в організмі.

Хром регулює рівень глюкози в крові і, відповідно, інсуліну. Він "відповідає" за те, чи будуть ваші клітини переробляти глюкозу в енергію, чи у вигляді жиру запасати її в жирових депо. Саме він допомагає знизити амплітуду "стрибків" глюкози і уникнути раптових нападів голоду, а значить уникнути переїдання і набору ваги. Поряд з іншими мінералами і вітамінами хром бере участь в обміні вуглеводів, ліпідів і білка.

Для підтримки нормального обміну речовин, необхідно від 200 до 250 мкг/добу цього мікроелемента.

Найбільші його кількості містяться в продуктах з цільного зерна, включаючи висівки з хлібних злаків, в морепродуктах, а також у білому м'ясі птиці, субпродуктах (печінці). Хрому багато в спеціях, броколі, зародках пшениці і зеленому горосі. Молочні продукти, фрукти і овочі містять його зовсім небагато.

Велика кількість хрому з продуктів втрачається при їх переробці або очищення. Так, наприклад, в 100 г цільного зерна містить 18 мкг хрому, а в білій муці – всього 2! Мало хрому в будь рафінованої їжі. Тому, якщо у вашому раціоні високий вміст простих вуглеводів і рафінованої їжі виникне дефіцит хрому.

Є також ризик розвитку дефіциту хрому у вагітних і годуючих мам. В останні місяці вагітності плід накопичує хром. Багато хрому йде з організму жінки з молоком при годуванні.

Забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами може збалансоване правильне харчування під час вагітності та годування груддю.

Проявиться дефіцит хрому в лабораторних дослідженнях високим цукром крові і сечі і порушенням толерантності до глюкози.

На жаль, хром не є дивовижним засобом для отримання красивої фігури. Хром допоможе вам у підтримці постійного рівня цукру в крові, але якщо бажання вживати щось солоденьке залишиться вашою звичкою, то навіть він не зупинить вас щось під'їсти.

Крім того, пам'ятайте, що будь-яка харчова добавка, яка містить хром або "добавка для зниження ваги" не буде ефективною і не допоможе належною мірою нормалізувати вміст цього елемента в організмі, якщо не зміните склад свого раціону, не запровадите фізичну активність в розклад дня.

Піклуючись про здоров'я ми, в першу чергу, дбаємо про те, чи достатньо заліза, кальцію та магнію і часто забуваємо про інші мікроелементи. Адже один з них - хром - особливо необхідний людям для нормалізації та підтримання ваги. І саме його нам часто не вистачає.

З'ясувати, яких саме мінералів не вистачає в організмі, визначити їх дисбаланс допоможе МАВ діагностика - мультиелементний аналіз волосся.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Тема
Тег
Джерело
0
Коментарі
1
0
Смішно
9
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини