Вчені назвали продукти, що викликають сморід тіла

150,8 т.
Вчені назвали продукти, що викликають сморід тіла

Вчені з'ясували, що вживання певних продуктів може зробити природний запах тіла неприємним для нюху.

Про це повідомляє МедікФорум. Наприклад, поганий запах поту буває у тих, хто вживає багато м'яса.

Вчені назвали продукти, що викликають сморід тіла

Специфічний запах тіла можуть викликати помідори через вміст каротид і терпенів. При цьому навіть корисні продукти, наприклад спаржа і капуста, можуть зробити запах тіла неприємним.

Відео дня

Сам феномен появи неприємного запаху тіла називається "бромгідроз", його викликають бактерії, які живуть на людській шкірі і харчуються потом. Запах, що виходить від тіла – це запах їх продуктів життєдіяльності.

Якщо в людському організмі не активний певний фермент, то тіло може почати погано пахнути навіть через рибу. При цьому сама людина цей запах не буде відчувати.

Капуста може викликати запах сірки, здуття і метеоризм. Крім того, здуття в кишечнику через скупчення в ньому газу метанолу може стати наслідком вживання спаржі. Її вживання також здатне зробити їдким запах поту.

Нагадаємо, раніше OBOZREVATEL розповідав, як запах горілого хліба врятував дівчину від страшної хвороби.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки